PÓŁKOLONIE
AKTYWNE WAKACJE

6-12 lat

5 dni zabawy

od 650 zł

ZAPISY I PŁATNOŚCI

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy (200 zł – zadatek przy zapisie)

NUMER KONTA DO WPŁAT

Klub Sportowy Akademia Gimnastyki

59 1090 2590 0000 0001 5176 2031

W tytule: Półkolonie, imię i nazwisko dziecka

aktywne wakacje wypoczynek dzieci pl

Turnus I

AIRO PARK – trampoliny oraz atrakcje z sali zabaw „Space Kids” : długie zjeżdżalnie, kosmiczne tory przeszkód, labirynty, trzy piętra kosmicznych zakamarków, kraterów i gór.

Smart Kids Planet – czyli Centrum Mądrej Zabawy, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę. Obiekt to 1600 metrów kwadratowych mądrej zabawy, 9 unikalnych stref tematycznych, 50 angażujących i rozwijających atrakcji.

Zoo Warszawa – ogród zoologiczny, w którym na przestrzeni 40ha mieszka ponad 12 tysięcy zwierząt.

Turnus II

Hulakula – nowoczesna przestrzeń rozrywkowa, na terenie której znajdują się kręgielnia, automaty do gier, cymbergaje, flippery, piłkarzyki oraz sala zabaw.

Muzeum Flipperów – Interaktywne muzeum, w którym każdy może zagrać na zabytkowych maszynach flipperach. Wszystkie maszyny ustawione są na „free play” tak więc nikt nie potrzebuje żetonów, aby uruchomić grę. Muzeum Flipperów to miejsce łączące w sobie rozrywkę i historię.

Centrum Nauki Kopernik – czyli przestrzeń, która inspiruje do obserwacji, doświadczenia, zadawania pytań. Dzieci zwiedzać będą strefę eksperymentowania z blisko 200 niezwykłymi eksponatami!

Turnus III

Fun Park Digiloo – to jedna z największych sal zabaw w Warszawie. Na terenie sali znajduje się czteropoziomowy małpi gaj, ekstra wysoka zjeżdżalnia „Fala” , zakręcone zjeżdżalnie rurkowe, tor gokardowy, trampoliny, armatki na kulki, baseny z kulkami, park linowy, paintball laserowy oraz automaty z grami!

Manufaktura słodyczy – podczas warsztatów w Manufakturze Słodyczy każdy uczestnik będzie mógł wykonać swojego własnego lizaka! Po warsztatach na dzieci czeka ciekawa gra terenowa w Łazienkach Królewskich.

Turnus IV

Centrum Pieniądza NBP – nowoczesna placówka edukacyjna ukazująca dzieje pieniądza oraz jego rolę na tle gospodarczo-społecznej historii świata i Polski.

Stacja Grawitacja – to park trampolin i park linowy w jednym! Na terenie Stacji każdy znajdzie coś dla siebie. Trampoliny, tory przeszkód, park linowy, a nawet interaktywna ścianka wspinaczkowa!

Aktywne Wakacje

Masz jakiekolwiek pytanie? Skontaktuj się z nami!

Różne sekcje tematyczne!